L.Šomkienės riešinių paroda "Verpalų" parduotuvėje

Riesines


Visą vasario mėnesį kviečiame atrasti laiko ir apsilankyti "Verpalų" parduotuvėje, įsikūrusioje Vokiečių gatvėje. Čia galėsite paganyti akis į gražiausius ir įvairiausių gamintojų siūlus, kurių gausa dažną tikrai stebina. Svarbiausia, aplankysite riešinių parodą bei pavartysite naujai išleistą L.Šomkienės knygą apie riešinių kūrimo techniką. Beje, su naujos knygos išleidimu galėsite pasveikinti ir pačią autorę, kadangi ši jau kuris laikas prisijungusi prie darnaus "Verpalų" parduotuvės kolektyvo.

Kūrybinga riešinių autorė daugiausiai dirba su plonyte merinosų avių vilna "Centollavagio". Kaip teigia moteris, ši vilna puikiai tinka karoliukams verti bei pasižymi itin plačia spalvų palete. Ekspozicijoje matomi stendai, prie kurių norėsis sustoti tikrai ne vienai minutei, džiugina spalvų darna, originalių raštų įvairove, netgi naujai atgimusiais liaudies motyvais. Riešinės yra labai lengvas būdas mums, moterims, atsinaujinti neišleidžiant tam didelės sumos pinigų, o įgudusios mezgėjos pasimėgaus ir greitu rezultatu.

Visi norintys išbandyti riešinių dėvėjimo malonumą, kviečiame išmėginti jėgas ir įsigyti keletą gijų plonytės vilnos, arba užsisakyti šiuos aksesuarus tiesiog iš pačios autorės.

MALONIAI KVIEČIAME APSILANKYTI "Verpalų" parduotuvėje adresu: Vokiečių g.2/4, Vilnius!